خدمات پس از فروش

این شرکت با آگاهی کامل نسبت به حساسیت سیستم های تهویه مطبوع در پروژه های مسکونی و تجاری و همچنین حساسیت سیستم های تبرید در فرایند های صنعتی و لزوم کارکرد بدون وقفه این دستگاه ها به دلیل وابستگی خطوط تولید به آنها، سعی بر آن داشته تا با فراهم نمودن تیم ها فنی و مهندسی و در تمامی روزهای هفته پاسخگوی مشتریان عزیز بوده تا رضایتمندی آنها را فراهم سازد.
پشتیبانی فنی و ارایه خدمات در تمامی مراحل و ارایه چک لیست قبل از راه اندازی تا راه اندازی نهایی و سپس بازدید ها و سرویس های دوره ای، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات (در صورت لزوم) توسط بخش خدمات چس از فروش شرکت به مشتریان عزیز ارایه میگردد.
تعهد این شرکت در جلب رضایت مشتریان باعث گردید متخصصین بخش خدمات پس از فروش این شرکت به صورت مداوم تحت آموزش آخرین تکنولوژی های فنی، عیب یابی و تعمیر و راه اندازی سیستم های تهویه و تبرید قرار گیرند.


گارانتی: 

کلیه دستگاه های این شرکت دارای گارانتی 18 ماهه از زمان راه اندازی و یا 24 ماهه از زمان تحویل دستگاه (هر کدام زودتر فرا رسد) می باشند. 
توجه: ضمانت صرفا” شامل دستگاه هایی با مشخصات ذکر شده در متن قرارداد می باشد و شامل قطعات جانبی نمی گردد.

وارانتی: 

شرکت فراگردان پویا کلیه محصولات خود را به مدت ۱۰ سال وارانتی می نماید.

مواردی که مشمول ضمانت نمی باشند:

  • تعمیر و یا دستکاری توسط افراد غیر مجاز.
  • آسیب های ناشی از عوامل عمدی و غیر عمدی از قبیل: حوادث قهری ، نوسانات برق ، ضربه زدن ، آتش سوزی، استفاده از مواد شیمیایی غیر مجاز، رعایت نکردن دستور العمل نگهداری.