parallax background
 
درباره فراگردان

مجموعه فراگردان پویا در سال 1381 با هدف تولید و تأمین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و با بهره گیری از دانش متخصصین آغاز به کار کرد.

تکنولوژی و توان محصولات

این شرکت تا کنون سعی در استفاده از جدیدترین تکنولوژی در ساخت و مونتاژ برج های خنک کننده را داشته تا بهترین محصول را با بهترین کیفیت راهی بازار کند. لازم به ذکر است که دستگاه های این شرکت تا ظرفیت 1 تن تبرید قابلیت ارسال به صورت مونتاژ را نیز دارند. جهت انتخاب دستگاه مناسب جهت پروژه ها با استفاده از نرم افزارهای مهندسی این کار انجام می شود.

طراحی و تولید

در حال حاضر این مجموعه به تولید برج های خنک کننده فایبرگلاس (مکعبي و گرد) 10 الی 1250 تن تبرید به صورت یکپارچه و با بهره گیري از جدیدترین استانداردهاي روز دنیا (ATC-105) سعي در ارتقا کیفیت و یاري رساني به صنعت این مرز و بوم دارد. این مجموعه با استفاده از بهترین مواد و تکنولوژي سعي در تولید محصولات با کیفیت و استاندارد جهاني داشته و افتخار صادرات به کشورهایي چون عراق، افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان و ونزوئلا را دارا مي باشد. محصولات این مجموعه با نام (FRP) در بازار عرضه می گردد.

فراگردان پویا


مجموعه فراگردان پویا در سال 1381 با هدف تولید و تامین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و با بهره گیری از دانش متخصصین آغاز به کار کرد. در حال حاضر این مجموعه به تولید برج های خنک کننده فایبر گلاس (مکعبی و گرد) 10الی 1250تن تبرید و دیگر سیستم های تهویه مطبوع به صورت یکپارچه و با بهره گیری از جدید ترین استاندارد های روز دنیا (ATC-105) سعی در ارتقا کیفیت و یاری رسانی به صنعت این مرز و بوم دارد. این مجموعه با استفاده از بهترین مواد و تکنولوژی سعی در تولید محصولات با کیفیت و استاندارد جهانی داشته و افتخار صادرات به کشورهایی چون عراق، افغانستان، ترکمنستان و ازبکستان و ونزوئلا را دارا می باشد.


اعطاء نمایندگی انحصاری شرکت فراگردان پویا و فروش دستگاه و برج های خنک کننده به کلیه شهرستانها